Zobacz numer Zamów rozmowę

ZAMÓW ROZMOWĘ Z DORADCĄ

Waterfront

Witamy w Angel River, inwestycji zlokalizowanej we Wrocławiu przy ul. Walońskiej. Najnowszy projekt realizowany pod skrzydłami renomowanej grupy deweloperskiej Angel Poland Group to gwarancja doskonałej lokalizacji, innowacyjnych rozwiązań oraz najwyższej jakości. Angel River wyróżnia się ponadczasową architekturą, będącą owocem współpracy dwóch cenionych pracowni Gottesman Szmelcman Architecture oraz Maćków. Angel River otwiera nowe, ekscytujące możliwości. Pobliska marina, zacisze rzeki Oławy oraz zielone patio, promenada oraz szeroki wybór apartamentów to atuty, dzięki którym życie stanie się piękniejsze.

Znakomita lokalizacja

Bliskość zieleni i terenów rekreacyjnych oraz wrocławskiego rynku – Angel River jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie walory życia w metropolii. To wymarzone miejsce dla tych, którzy lubią wyciszyć się na łonie natury oraz dla osób aktywnych. Docenią tereny rekreacyjne na Niskich Łąkach, klimat nadodrzańskich bulwarów i pobliskiego parku Szczytnickiego, malownicze zakątki wzdłuż rzeki Odry i Oławy.

Angel River to bezpośrednia bliskość serca miasta, jak i galerii handlowych, inwestycji biurowych, szkół wyższych, węzłów komunikacji miejskiej czy Dworca Głównego. Wszystko to w zasięgu kilku do kilkunastu minut spacerem.

kliknij tu, by nawigować po mapie kliknij tu, by wrócić do strony

Galeria

Wyszukiwarka apartamentów

Przestrzeń pełna pozytywnej ENERGII

Styl życia

 • Fitness & Spa

  Fitness & Spa

  Strefa fitness umożliwi zadbanie o zdrowie, kondycję i świetne samopoczucie. Natomiast odpoczynek po ciężkim treningu zapewni sauna oraz jacuzzi - prawdziwa oaza relaksu.

 • Pokój zabaw dla dzieci

  Pokój zabaw dla dzieci

  Strefa przygotowana z myślą o najmłodszych mieszkańcach, aby w bezpiecznym otoczeniu cieszyli się możliwością zabawy i integracji z sąsiadami. To przestrzeń gdzie poczują się jak w domu.

 • Ogrody i tarasy

  Ogrody i tarasy

  Zielony taras lub apartamenty na parterze z wyjściem na ogród to najlepsze rozwiązanie dla osób szukających swojego własnego, zielonego azylu.

 • Marina

  Marina

  Angel River otwiera nowe, ekscytujące możliwości. Pobliska marina to wyjątkowa strefa relaksu. To także miejsce, w którym można pielęgnować pasję do wioślarstwa lub innych aktywności związanych z wodą. Głęboki oddech zapewnią również spacery nadbrzeżną promenadą.

Wyjątkowe apartamenty

Zamieszkaj w niezwykłej przestrzeni z efektownymi przeszkleniami, przestronnymi balkonami czy tarasami. Dla tych, którzy cenią spektakularne widoki, przygotowaliśmy unikalne apartamenty z widokiem na wspaniałą panoramę naszego miasta.

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

 • Wykończenia pod klucz

  Wykończenia pod klucz

  Skorzystaj ze usług sprawdzonych firm i nie martw się niedogodnościami, które wiążą się z remontem i pracami wykończeniowymi. Odbierz gotowy apartament i zacznij korzystać w pełni z możliwości, jakie oferuje Angel River.

 • Finansowanie zakupu

  Finansowanie zakupu

  Oferujemy system finansowania 20/30/50. Na czym polega? Po podpisaniu umowy deweloperskiej wpłacasz 20% wartości apartamentu, kolejne 30% pod koniec II kw. 2018r. a resztę już po zakończeniu inwestycji, czyli przełom III i IV kw. 2018r. Wszystkie płatności za lokal deponowane są na ZAMKNIĘTYM rachunku powierniczym. Twoje pieniądze nigdy nie były tak bezpieczne. Współpracujemy także ze sprawdzonymi pośrednikami kredytowymi, aby oszczędzić Twój czas i pieniądze.

Deweloper
Zamów rozmowę z doradcą