Zobacz numer Zamów rozmowę

ZAMÓW ROZMOWĘ Z DORADCĄ

Świąteczny Dzień Otwarty

Świąteczna fotobudka, konkurs z nagrodą, pachnące wypieki, wyjątkowa, świąteczna oferta specjalna. To tylko kilka atrakcji, które czekają na uczestników Dnia Otwartego Angel River - 10 grudzień, godz. 10-16

Przyjdź i ciesz się świątecznymi atrakcjami: • Zabierz rodzinę, przyjaciół, bliskich i utrwal wspólne chwile dzięki niezapomnianej sesji zdjęciowej w świątecznej fotobudce z bożonarodzeniowymi strojami •Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjną nagrodę – bon o wartości 300 zł (szczegóły w Biurze Sprzedaży) • Spróbuj świątecznych wypieków, kawy i herbaty • Skorzystaj z wyjątkowej oferty świątecznej na zakup apartamentów • Zobacz plac budowy Angel River - projektu, który zmienia oblicze Przedmieścia Oławskiego • Daj się zaskoczyć nieznanym widokiem na panoramę Wrocławia z 9. piętra apartamentowca Angel Wings • Skonsultuj się z ekspertami spółki Wrocławska Rewitalizacja i poznaj aktualny stan działań związanych z Rewitalizacją Przedmieścia Oławskiego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Waterfront

Witamy w Angel River, inwestycji zlokalizowanej we Wrocławiu przy ul. Walońskiej. Najnowszy projekt realizowany pod skrzydłami renomowanej grupy deweloperskiej Angel Poland Group to gwarancja doskonałej lokalizacji, innowacyjnych rozwiązań oraz najwyższej jakości. Angel River wyróżnia się ponadczasową architekturą, będącą owocem współpracy dwóch cenionych pracowni Gottesman Szmelcman Architecture oraz Maćków. Angel River otwiera nowe, ekscytujące możliwości. Pobliska marina, zacisze rzeki Oławy oraz zielone patio, promenada oraz szeroki wybór apartamentów to atuty, dzięki którym życie stanie się piękniejsze.

Znakomita lokalizacja

Bliskość zieleni i terenów rekreacyjnych oraz wrocławskiego rynku – Angel River jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie walory życia w metropolii. To wymarzone miejsce dla tych, którzy lubią wyciszyć się na łonie natury oraz dla osób aktywnych. Docenią tereny rekreacyjne na Niskich Łąkach, klimat nadodrzańskich bulwarów i pobliskiego parku Szczytnickiego, malownicze zakątki wzdłuż rzeki Odry i Oławy.

Angel River to bezpośrednia bliskość serca miasta, jak i galerii handlowych, inwestycji biurowych, szkół wyższych, węzłów komunikacji miejskiej czy Dworca Głównego. Wszystko to w zasięgu kilku do kilkunastu minut spacerem.

kliknij tu, by nawigować po mapie kliknij tu, by wrócić do strony

Galeria

Wyszukiwarka apartamentów

Przestrzeń pełna pozytywnej ENERGII

Styl życia

Wyjątkowe apartamenty

Zamieszkaj w niezwykłej przestrzeni z efektownymi przeszkleniami, przestronnymi balkonami czy tarasami. Dla tych, którzy cenią spektakularne widoki, przygotowaliśmy unikalne apartamenty z widokiem na wspaniałą panoramę naszego miasta.

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Deweloper
Zamów rozmowę z doradcą